Boza: a legfurcsább ital, amit valaha ittam

… Első kortyra rettenetesen savanyú és sűrű, aztán lenyelve van némi édes utóíze, de én egy fél pohárral sem tudtam meginni belőle.
A legjobb focaccia nyomában

… Óriási felfedezés volt számomra, hogy ilyen hatalmas malomkerék méretű, olívaolajjal kellőképpen átitatott focacciát árul, amit mi otthon kenyérként fogyasztunk, de szendvicsnek is tökéletes.